facebook    

תודות

באחד הבקרים יצאתי לטייל עם כלבתי מסוג כלב רועים גרמני. לטיול צורף בני אופק בן ה-11 במקרה של אותו היום אופק אחז בכלבה כאשר היא קשורה בקולר ורצועה. לפתע רץ לעברנו חייל שאינני מכיר באופן אישי אך שייך לאחת ממשפחות היישוב בו אני מתגורר. הכלבה פנתה אליו ונגחה באמצעות פיה בחלק התחתון של רגלו. תגובת החייל הייתה "היא קרעה לי את המדים" בדקתי אותו היטב היטב וראיתי שהכל בסדר אין פגיעה במדים ולא פגיעה גופנית כלשהי מעבר לכך. תגובתו השנייה הייתה "תן לי טלפון ושם ואין לי זמן לטפל בכך עכשיו" הלכנו איש איש לדרכו. לאחר יומיים בשעות אחה"צ פנו אליי מטלפון אנונימי וטענו שמתקשרים מלשכת הבריאות בב"ש (החייל כנראה משרת בדרום הארץ) ועליי להסגיר את הכלבה. שאלתי את אותו המטלפן יש צו הסגר? נעניתי בחיוב ומיד ביקשתי לקבלו לידיי.

באותו הערב פניתי לעו"ד נוה וביקשתי ממנה לאחר שבדקתי את הנושא היטב ונודע לי שישנם תקדימים המאפשרים הסגר אלטרנטיבי להסגר העירוני להכין צו מניעה זמני אשר למעשה ימנע את ההסגר של הכלבה לרשויות ויאפשר לי להכניס את הכלבה להסגר אלטרנטיבי אצל אדם שאני סומך עליו ובפיקוח וטרינר פרטי. עו"ד נוה התחילה באופן מיידי לאורך כל שעות הלילה להכין את הבקשה והתצהירים אשר יוגשו למעשה לאחר מס' שעות לבית משפט השלום בכ"ס.

שעון החול התחיל לעבוד והיו לנו למעשה 3 שעות להוציא את צו המניעה לפני שהכלבה תוכנס להסגר עירוני.

בשעות הצהריים נפגשו בבית המשפט בכ"ס והתחיל תהליך לא פשוט בכלל.

לאחר דין ודברים לא קצר קיבלנו את החלטת השופט אשר הסכים לאפשר הסגר אלטרנטיבי אך בתנאים מסוימים. התנאים היו כמעט בלתי אפשריים לביצוע. השופט פסק שאני כבעל הכלבה אחתום ערבות בסך 50,000 ₪ ובנוסף יחתום ערבות גם הוטרינר הפרטי אשר הסכים לפקח על הכלבה במסגרת ההסגר האלטרנטיבי. אני כמובן חתמתי באופן מיידי על הסכם הערבות אך היה צורך לשכנע את הוטרינר הפרטי שיחתום גם כן. התחיל מסע שכנוע לא פשוט בתמיכתה הבלתי מוגבלת של עו"ד נוה שנמשך מס' שעות (הגענו כבר לשעות הערב) ובסופו שוכנע הוטרינר העירוני לאחר שדרש תצהירי התחייבות וניתן לי יום נוסף להציג את שתי החתימות ע"מ לאפשר באופן סופי לבצע את החלטת השופט לשהייתה של הכלבה בהסגר אלטרנטיבי.

הכלבה שהתה בהסגר האלטרנטיבי במשך 6 ימים מפני שעו"ד נוה עמדה על כך שתקופת ההסגר תספר כ 10 ימים מיום האירוע ולא הכניסה להסגר. כמובן שהכלבה יצאה מההסגר במצב מצוין גופני ונפשי, להבדיל מהרבה כלבים שיוצאים שבר כלי מהסגרים עירוניים שלא מטפלים בהם שם כיאות.

כאן המקום להודות באופן אישי לעו"ד נוה על הטיפול המסור והבלתי מתפשר בתיק וכל זאת תוך זמן מועט ביותר של שעות בודדות. למר ניב צדיק בעל פנסיון "כלבים בכפר" בבית נחמיה אשר הסכים ללא היסוס לאפשר את שהיית הכלבה בהסגר אצלו וכמובן לד"ר ישי בר דוב הוטרינר אשר הסכים לפקח באופן אישי על הכלבה עד לסיום תקופת ההסגר.

טל לוונברג

סיון, המון תודה לך על הייעוץ וההכוונה אשר בזכותם חפותנו לא הוטל בספק ואפילו כלבנו, כנגד כל הסיכויים, לא נשלח להסגר למרות תלונת השווא בגין נשיכה. מסירותך לבעלי חיים ומקצועיותך מעוררים השראה וכחובב חיות מושבע זה אדיר שיש אותך בצד שלנו.

אדו סולומון

לפני כשלושה חודשים שכן איים עליי בתביעה ע"ס 25,000 ש"ח, בעקבות תקיפה כביכול של כלבי.
לשמחתי פגשתי זמן קצר לפני כן את סיוון ומיד התייעצתי איתה כיצד לפעול.
סיוון כתבה עבורי מכתב תגובה ישיר ומקצועי ועשתה זאת בזמן מהיר, לשביעות רצוני.
בהמשך, ניהלה מו"מ עם הצד השני, תוך שהיא מיידעת אותי מהן האופציות להמשך, מתוך נסיונה במקרים דומים והיכרותה את החקיקה הרלוונטית.
במהלך המו"מ, העו"ד הנגדי התעכב שוב ושוב בתגובותיו. לעומתו, סיוון תמיד הגיבה בצורה מיידית ללא כל דיחוי.
עד כה נראה שהצד השני התייאש ואני מקווה שהבין שמאמציו עלו בתוהו.

בטוחני שאם העניין יגיע למשפט, סיוון תייצג אותי בצורה הטובה ביותר כפי שעשתה עד כה, ועל כך תודתי נתונה לה.
אני ממליץ על שירותיה בלב שלם.

בברכה,
דניאל

סיפור אמיתי איך עורכת דין סיון נווה הצילה 100 חתולים
שמי ז'וקובסקי סבטלנה שכינים שלי עם עיריה ביחד עשו קומבינה נגדי ונגד חתולי רחוב שאני מטפלת אני קיבלתי קנס קבוע כל שבוע ותביעה בבית משפט במקביל רצו להרוג כל החתולי הרחוב סיון נווה הצליחה להציל חתולים ולתקוף עיריה עם שכל ובינה סיון מקסימה תודה רב

ז'וקובסקי סבטלנה